O Nás

image
Nabíjacie stanice pre elektromobily

Pripojte sa k našej ambicioznej vízii, získajte lukrativnú obchodnú príležitosť a pomáhajte zlepšovať životné prostredie! Spoločnosť Eco Energy Point sa plánuje etablovať na trhu s obnoviteľnými zdrojmi.

Novinky

  • May 02, 2019
  • 9:00 am

Elektromobilita sa stane súčasťou nášho každodenného života.

  • May 02, 2019
  • 11:00 Am

Naša ponuka nabíjačky EEP charger.

Spolupráca

image

Spolupráca alebo Franchise systém. Pripojte sa k našej ambicioznej vízii, získajte lukrativnú obchodnú príležitosť a pomáhajte zlepšovať životné prostredie! Spoločnosť Eco Energy Point sa plánuje etablovaťna trhu s obnoviteľnými zdrojmi.

NAŠE PRODUKTY

Nabíjacie stanice pre elektromobily

Zapojte sa do projektu, v ktorom máme ambíciu vybudovať sieť nabíjacích staníc pre elektromobily na Slovensku, v Česku i Poľsku. Plánujeme v nasledujúcich rokoch vyrásť až na počet tisíc nabíjacích staníc v regióne strednej Európy.

OZE Franchise systém

Formou franchise spolupráce sa môžete stať partnerom a prevádzkovateľom showroomu, v ktorom plánujeme prezentovať nami ponúkané produkty a poskytujeme poradenstvo v oblasti obnoviteľných zdrojov energie a znižovania nákladov na energie (teplo a el.energiu).

Veterný generátor

Pripojte sa k výrobe ekologickej elektriny z veterného generátora. Ako licencovaný partner sa navyše podieľate aj na rozširovaní tejto rozumnej formy el.energie a získavate unikátnu obchodnú príležitosť.

Carbon Cleaner

Pripojte sa k licenčnej spolupráci a využívaniu certifikovanej technológie na čistenie spaľovacích motorov vodíkom.

Budova EEP

Dôležité fakty k budove Eco Energy Point.