O nas

image
Stacje ładowania pojazdów elektrycznych

Dołącz do naszej ambitnej wizji, zdobądź lukratywne możliwości biznesowe i pomóż ulepszyć środowisko! Eco Energy Point planuje zaistnieć na rynku odnawialnych źródeł energii.

Aktualności

  • May 02, 2019
  • 9:00 am

Elektromobilność stanie się częścią naszego codziennego życia.

  • May 02, 2019
  • 11:00 Am

Nasza oferta ładowarka EEP charger.

Współpraca

image

Współpraca alebo Franchise systém. Dołącz do naszej ambitnej wizji, zdobądź lukratywne możliwości biznesowe i pomóż ulepszyć środowisko! Eco Energy Point planuje utworzenie rynku odnawialnego.

NASZE PRODUKTY

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych

Dołącz do projektu, w którym mamy ambicję zbudować sieć stacji ładowania samochodów elektrycznych na Słowacji, w Czechach iw Polsce. W nadchodzących latach planujemy rozbudować do tysiąca stacji ładowania w Europie Środkowej.

System franczyzowy

Poprzez franczyzę współpracy możesz stać się partnerem i operatorem salonu, w którym planujemy prezentować oferowane produkty i doradzać w zakresie odnawialnych źródeł energii oraz redukcji kosztów energii (ciepła i energii).

Generator wiatru

Dołącz do produkcji zielonej energii elektrycznej z generatora wiatrowego. Ponadto, jako licencjonowany partner, jesteś również zaangażowany w poszerzanie tej rozsądnej formy władzy i uzyskiwanie wyjątkowej możliwości biznesowej.

Carbon Cleaner

Dołącz do współpracy licencyjnej i użyj certyfikowanej technologii do czyszczenia silników spalinowych wodorem.

Budynek Eco Energy Point

Ważne informacje dotyczące budynku Eco Energy Point.