O Nás

image
Nabíjecí stanice pro elektromobily

Připojte se k naší ambiciózní vizi, získejte lukrativní obchodní příležitost a pomáhejte zlepšovat životní prostředí! Společnost Eco Energy Point se plánuje etablovat na trhu s obnovitelnými zdroji.

Novinky

  • May 02, 2019
  • 9:00 am

Elektromobilita se stane součástí našeho každodenního života.

  • May 02, 2019
  • 11:00 Am

Naše nabídka nabíječky EEP charger.

Spolupráce

image

Spolupráce nebo Franchise systém. Připojte se k naší ambiciózní vize, získejte lukrativní obchodní příležitost a pomáhejte zlepšovat životní prostředí! Společnost Eco Energy Point se plánuje etablovaťna trhu s obnovitelnými zdroji.

NAŠE PRODUKTY

Nabíjecí stanice pro elektromobily

Zapojte se do projektu, ve kterém máme ambici vybudovat síť nabíjecích stanic pro elektromobily na Slovensku, v Česku i Polsku. Plánujeme v následujících letech vyrůst až na počet tisíc nabíjecích stanic v regionu střední Evropy.

OZE Franchise systém

Formou franchise spolupráce se můžete stát partnerem a provozovatelem showroomu, ve kterém plánujeme prezentovat námi nabízené produkty a poskytujeme poradenství v oblasti obnovitelných zdrojů energie a snižování nákladů na energie (teplo a el.energii)

Větrný generátor

Připojte se k výrobě ekologické elektřiny z větrného generátoru. Jak licencovaný partner se navíc podílíte i na rozšiřování této rozumné formy el.energie a získáváte unikátní obchodní příležitost.

Carbon Cleaner

Připojte se k licenční spolupráci a využívání certifikované technologie na čištění spalovacích motorů vodíkem.

Budova EEP

Dúležité fakty k budově Eco Energy Point.